Hiina massaaž tui na

Tui na massaaž põhineb Hiina traditsioonilisel meditsiini teoorial, mille järgi on inimese kehas kanalid e meridiaanid, milles omakorda liigub energia Qi. Qi liikumise häirete korral inimene haigestub. Tui na eesmärgiks on taastada Qi vaba liikumine ja viia organism tagasi harmooniasse, mis on tervise aluseks. Rohkem kui 2000 aastat vana meetodit kasutatakse sageli lihas-luukonna vaevuste, kroonilisest stressist tingitud reproduktiiv- organite, seede- ja hingamiselundkonna probleemide puhul. Meie keskuses kasutatav tui na meetod aitab väga paljude erinevate terviseprobleemide korral.

Tui na teostamisel kasutatakse käsi, käevarsi, sõrmi, küünarnukke ja põlvi. Põhilisteks võteteks on rullimine, pigistamine, sõtkumine, koputlemine, hõõrumine, kloppimine, surumine, raputamine (vibratsioon), hakkimne, kergitamine, õõtsutamine,tõmbamine, patsutamine ning venitus. Kasutatakse ka õlisid.

Hiina massaaži tulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vereringe ning organismist viiakse välja jääkained. Tui na`d kasutatakse ka ennetava meetme-na immuunsüsteemi tugevdamiseks ja tervise kaitseks. Tui na sobib igas vanuses inimestele.

Näidustused:

Vastunäidustused:

Registreeru kohapeal või telefoni teel 5301 8228